parallax background

Hakkımızda
Özel Aktif Lisan Yabancı Dil Kursu

Özel Aktif Lisan Yabancı Dil Kursu

Özel Aktif Lisan Yabancı Dil Kursu 2019 yılı Eylül ayında Çorlu’da butik dil okulu olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Butik bir dil okulu olarak hizmet vermekteki en temel amaç, eğitim alacak katılımcılarımız ile birebir ilgilenmek, ihtiyaçlarını tespit ederek öğrenme motivasyonlarına göre özel eğitim metodları uygulayabilmektir. Eğitmenlerimiz, kurumumuzun hedefleri doğrultusunda her seviye için geliştirilmiş farklı metotlar üzerinden eğitimler vermektedir. Yabancı dil öğreniminde yaşanan en temel zorluk, eğitim sistemlerinin tamamen kitaba bağlı kalması, öğretmen odaklı ve grammer ağırlıklı bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyor.

Deneyimlerimizden yola çıkarak, dil bilgisi kurallarını eğitimin merkezine koymadan doğal bir öğrenme ortamı yaratmanın dil gelişimini çok daha hızlı ve kalıcı bir şekilde desteklediğini ayrıca konuşma pratiğini yoğunlaştırmanın öğrencilerimizin özgüven artışına büyük katkılar sağladığını belirtmemiz mümkündür. Dil öğreniminde yaşanan sıkıntılara çözüm olarak kendi geliştirdiğimiz sistemimiz ve küçük gruplar halinde planlanan eğitim programlarımız ile Çorlu’daki ilk butik dil okulu olmanın gururunu yaşamaktayız.


Eğitim Programlarımız İletişim Bilgilerimiz

Vizyonumuz

Kurumsal Değerlerimiz Doğrultusunda, yabancı dil eğitiminde kendini kanıtlamış, fark yaratan, başarılı ve seçkin bir kurum olmaktır.

Misyonumuz

Yabancı dil felsefesini kavramış, aktif olarak İngilizce konuşabilen bireyler yetiştirerek, sektörün memnuniyetini ve başarılarını arttıracak katkılar sağlamak ve kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Buy now
Konuşma Başlat
Merhaba
Eğitimlerimiz hakkında sizi bilgilendirmemizi istermisiniz?